Главная
О сайте
Статьи
Обмен ссылками
Контакты
 
Луцаенко Л.

Лариса Луцаенко
Родилась в 1964 г. Окончила в 1986 г. Николаевский филиал Киевского государственного института культуры по специальности режиссура. Работает в Центральной городской библиотеке для взрослых им. М. Л. Кропивницкого в отделе библиотечного маркетинга и менеджмента библиотекарем по массовой работе. Руководит библиотечным театром книги "Ювента", пишет сценарии к театральным постановкам, массовым мероприятиям, увлекается поэзией.

"МРІЇ ЗЛАМАНЕ КРИЛО" (за мотивами творів Л.Українки)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

По рідній коханій моїй стороні. І, може, де кобза знайдеться. Що гучно на струни озветься, На струни, на співи мої негучні.
(Муза повільно відходить за куліси, а Леся дивиться ЇЙ услід).
І може заграє та кобза вільніше,
Ніж тихії струни мої.
І вільнії гуки її
Знайдуть послухання у світі пильніше,
І буде та кобза гучна...
(Раптом починає звучати фортепіано. Спочатку сти-і, дедалі голосніше і голосніше, а потім вже зовсім 'чно. Леся береться руками за голову і затуляє вуха, іоб не чути цих рідних, але важких тепер звуків).
Леся. Мій давній друже! Мушу я з тобою Розстатися надовго... Жаль мені! З тобою звикла я журитися журбою, Сповідувать думки веселі і сумні.
То ж при тобі, мій друже давній, вірний, Пройшло життя дитячеє моє. Як сяду при тобі я в час вечірній, Багато спогадів тоді встає!
Чого я плакала тоді, чого ридала? Тоді ж кругом так весело було... Ох, певне, лихо серцем відчувала, Що на мене, мов хмара, грізно йшло!

3

 

 
Содержание
Главная  |  О сайте  |  Статьи  |  Обмен ссылками  |   Контакты

Copyright © 2009 www.libereya.info