Главная
О сайте
Статьи
Обмен ссылками
Контакты
 
Луцаенко Л.

Лариса Луцаенко
Родилась в 1964 г. Окончила в 1986 г. Николаевский филиал Киевского государственного института культуры по специальности режиссура. Работает в Центральной городской библиотеке для взрослых им. М. Л. Кропивницкого в отделе библиотечного маркетинга и менеджмента библиотекарем по массовой работе. Руководит библиотечным театром книги "Ювента", пишет сценарии к театральным постановкам, массовым мероприятиям, увлекается поэзией.

"МРІЇ ЗЛАМАНЕ КРИЛО" (за мотивами творів Л.Українки)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Ти чуєш, як правду неправда крізь боре Ой, горе!
Доля. Забудь той світ! Міцна твоя темниця!..
Леся. Коли ж се минеться, чи згинем без долі? Прокляття рукам, що спадають без сили! Навіщо родитись і жити в могилі? Як маємо жити в ганебній неволі, Хай смертна темнота нам очі застеле! Ой, леле!
Доля. Забудь той світ! Міцна твоя темниця!
(Доля задуває свічку і зникає, сміючись. Леся деякий Ьс залишається у темряві. Потім з'являється Муза).
Муза. Якщо прийде журба, то не думай її Рознеси у веселощах бучних, За столом, де веселії друзі твої П'ють, гуляють при покликах гучних.
Ти не йди в тихий дім, де музика бринить, Де танцюють веселії пари, -Там ще гірше серденько тобі заболить, Чоло вкриють ще тяжчії хмари.
Краще йди в темний гай, у зелений розмай, Або в поле, де вітер гуляє, На дозвіллі із лихом собі розмовляй, Може там його вітром розмає.

5

 

 
Содержание
Главная  |  О сайте  |  Статьи  |  Обмен ссылками  |   Контакты

Copyright © 2009 www.libereya.info