Главная
О сайте
Статьи
Обмен ссылками
Контакты
 
Русецкая Л.

Лина Русецкая
Профессия - инженер, призвание-любовь к книге и журналистике.

ЛЮБОВ ДО КНИГИ - ТО ВІЧНЕ
1 2 3

Так ось, моя мати теж була збирачем книг. У нас була добра бібліотека класиків - українських, російських, зарубіжних. На цих книжках виростала і я, майбутній конструктор і мандрівник з потягом до самостійних проб пера. Мати дуже хотіла, щоб і я була журналісткою.
Я продовжила справу матусину: книги для мене були затишним острівцем власних роздумів над бут-гям, помічниками у фахових справах.
Але жодному шанувальнику книги не обійтися без бібліотек справжніх, з великими та довгими полицями книжок про все на світі. Давно колись мене, семирічну дівчинку, яка навчилася читати, ховаючись від бомб у Старому підземеллі, привела мати до бібліотеки, якщо не помиляюсь, вона була і с на Спаській вулиці. Звісно, що першими книжками були твори Гайдара... А потім, Вже дев'ятикласницю, повела мене мати до міської бібліотеки для дорослих (це на розі з Великою Морською, тепер там Палац урочистих подій). Приміщення було тіснувате, але з тих полиць мені знімали книги Великих французів Віктора Гюго та Олександра Дюма. Гак через міську бібліотеку відбулося моє перше знайомство з французькою класикою. Я це добре пам'ятаю.
В моєму житті, насиченому мандрами та відрядженнями, було багато бібліотек.

2

 

 
Содержание
Главная  |  О сайте  |  Статьи  |  Обмен ссылками  |   Контакты

Copyright © 2009 www.libereya.info